Intencje 13.05-19.05

WTOREK – 14.05.2024

godz. 7.00 – Grzegorz Majcher (2. rocznica śmierci) - msza św. zamówiona przez żonę z dziećmi.

godz. 17.00 – Zofia (2. rocznica śmierci) Zenon Feliks Kaniorscy, Marianna Władysław Stelmach, Tomasz Kopeć.

godz. 17.30 Mirosław Dariusz Gurdziel, Jarosław Rak, Bronisława (k.) Bogdan Eugeniusz Miksa, Alojzy Olczak, zmarli z rodzin Gurdziel, Miksów i Balceraków.

ŚRODA – 15.05.2024

godz. 7.00 – Ignacy Barbara Wajszczyk, Irena Stefan Pizon, zmarli z rodzin Wajszczyków i Pizonów.

godz. 17.00 – Zofia Eugeniusz Helena Jerzy Otoccy, Zofia Jan Okaj, zmarli z rodzin Otockich, Okajów i Lauków.

godz. 17.30 – Msza św. w intencji Dominiki i Norberta, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, łaskę zdrowia i dar szczęśliwego rodzicielstwa dla Nich, a także przebywanie w gronie Świętych dla Julii.

CZWARTEK – 16.05.2024

godz. 7.00 – Msza św. dziękczynna z racji kolejnej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Marty i Dominika,  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy - naszej Patronki, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatów, Ich dzieci oraz wszystkich bliskich.

godz. 17.00 – Msza św. dziękczynna w intencji Apostolstwa Modlitwy Żywego Różańca Bedoń - Andrespol,          z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy - naszej Patronki, łaskę zdrowia oraz potrzebne dary Ducha Świętego dla Członkiń i ich rodzin; msza św. w intencji zmarłych w czyśćcu cierpiących.

godz. 17.30 – Krystyna Teodor Andrzej Kaźmierczak, zmarli w czyśćcu cierpiący.

PIĄTEK – 17.05.2024

godz. 7.00 – Marian Krystyna Andrzej Baś, Janina Jan Pawlak, zmarli z rodzin Basiów, Pawlaków i Lasińskich, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 17.00 – Sławomir Łucja Henryk Dymkowscy, Stefania Kazimierz Celina Jerzy Marcin Jarosław Piechota, Jan Gabara, zmarli z rodzin Dymkowskich i Piechotów.

godz. 17.30 – Grzegorz Pędziwiatr - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez żonę i szwagierkę.

SOBOTA – 18.05.2024

godz. 7.00 – Jerzy Bojanowski (1. rocznica śmierci), Robert Grochowski, Grażyna Pikala, Edward Biskupski, Jerzy Potakowski, Barbara Kordysiewicz, Elżbieta Pływacz, Maciej Walicki, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 17.00 – † Arkadiusz Tadeusz Seweryn Marianna Wacław Melania Wejman, Ludwika (k.) Dmitrzak, Aniela Leon Ruda, Maria Dreń, zmarli z rodzin Dmitrzaków, Wejmanów i Ruda.

godz. 17.30 – † Daniela (k.) Jan Kałużyńscy, zmarli z rodzin Kałużyńskich i Kurzyków, Stanisław Klonowski, Stanisława (k.) Zdzisław Pietruszczak.

NIEDZIELA – 19.05.2024

godz. 7.30 – † Zygmunt Stanisława (k.) Jan Bronisława (k.) Jan Kotkowscy, Otylia Stanisław Joanna Stanisław Zofia Wójt, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 9.30 Stanisława (k.) /17. rocznica śmierci/ Wanda /3. rocznica śmierci/ Stanisław Wojciech Ewa Galach, Antoni Józefa (k.) Bajon, Mieczysław Miedziak, zmarli jego rodzice, zmarli z rodzin Bajonów, Miedziaków i Zysów.

godz. 11.30 – Stefan Opulski (25. rocznica śmierci), Zofia Bronisław Kartasińscy.

godz. 17.00 – Marianna Mieczysław Stanisława (k.) Stanisław Henryk Turek, Stanisława (k.) Szymon Henryk Henryka (k.) Grzegorz Andrzej Kępka, Ewa Kleta, zmarli ich rodzice, zmarli z ich rodzin.

Intencje na dany tydzień wyświetlane są od poniedziałku. Aby przeczytać intencje należy kliknąć w prostokąt.