Wspólnota Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

Wspólnota Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi spotyka się w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 16:00 w kościele. Odpowiadamy na prośbę Maryi z Fatimy, gdzie 13 lipca 1917 r. Matka Boża prosiła o rozpowszechnienie na całym świecie nabożeństwa do swojego Niepokalanego Serca, nie dla swojej chwały lecz dla ratowania dusz. Maryja osobom uczestniczącym przez pięć kolejnych pierwszych sobót miesiąca ofiaruje swoją obecność w godzinie śmierci „z łaskami koniecznymi do zbawienia”.

W Fatimie 13 lipca 1917 r. Matka Boża powiedziała: „Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie”

Podczas nabożeństwa modlimy się w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Omawiamy różaniec, medytujemy na tajemnicami różańca, odmawiamy modlitwy wynagradzające.

O godz. 17:00 odprawiana jest Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.