Wspólnota odnowy w Duchu Świętym „GALILEA”

„Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” Mat, 11.28

Tymi słowami z ewangelii Św. Mateusza, Duch Święty zaprasza wszystkich tych, którzy pragną odnaleźć sens życia, radość życia, radość z faktu bycia chrześcijaninem.
Zaprasza szczególnie tych, którzy z różnych przyczyn źle się mają; cierpiąc z powodu choroby, nieporozumień w rodzinie, braku pracy, czy niedostatku środków na życie.
Duch Święty zaprasza także tych, którzy nie potrafią zaakceptować swojej osoby: tego jak wyglądają, kim są, co robią.
Zaprasza wszystkich spragnionych miłości, pokrzywdzonych przez los; zranionych na duszy, czy ciele, przez swoich najbliższych.
Duch Święty szczególnie zaprasza tych, którzy oddalili się od Boga, którym religijność stała się rutynowym chodzeniem do kościoła co jakiś czas, tych którym trudno wytrwać do końca Mszy Świętej.
Zaprasza przede wszystkim tych, którzy pragną bliżej poznać Jezusa, którzy pragną doświadczyć bliskości osoby Ducha Świętego, którzy pragną wielbić Boga słowem i całym swym życiem.

Obecnie  grupa modlitewna spotyka się w czwartki po drugiej Mszy Świętej czyli około godz. 18:30.