Intencje 22.07-28.07

SOBOTA – 27.07.2024

godz. 7.00 – Anna Brzezińska, Bożenna Ekiel, Małgorzata Duk - msza św. zamówiona przez koleżanki z pracy.

godz. 17.00 – Marianna Stanisław Marian Pogoda, Julianna Wacław Banach, Janina Władysław Pietruszka.

NIEDZIELA – 28.07.2024

godz. 7.30 – † Czesław Gulej (7. rocznica śmierci), zmarli z rodziny Pachów, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 9.30 Marian (24. rocznica śmierci) Stanisława (k.) Kazimierz Zygmunt Marianna Jardziak, Helena Michał Krysztofiak, Danuta Kazimierz Andrzej Surowiec, Marianna Oleksy Rubiec, Wiesław Nowak.

godz. 11.30 – Eugeniusz Guligowski (14. rocznica śmierci), zmarli jego rodzice, zmarli z rodzin Guligowskich, Stępniów, Kowalczyków i Darnikowskich, Józefa (k.) Wojciech Rychter, zmarli w czyśćcu cierpiący.

Intencje na dany tydzień wyświetlane są od poniedziałku. Aby przeczytać intencje należy kliknąć w prostokąt.