Intencje 29.04-05.05

PONIEDZIAŁEK – 29.04.2024

godz. 7.00 – Mirosław Ciamciak, Szczepan Ciamciak, Grzegorz Bichel, Eugenia Józef Ciamciak.

godz. 17.00 – Msza św. dziękczynna z racji 2. rocznicy urodzin Anieli Bagrowskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy - naszej Patronki, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego dla Niej oraz Jej najbliższych - msza św. zamówiona przez ojca chrzestnego z rodziną.

godz. 17.30 – Grzegorz Pędziwiatr - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez rodzinę.

WTOREK – 30.04.2024

godz. 7.00 – Msza św. w intencji Panu Bogu wiadomej.

godz. 17.00 – Pelagia Zbigniew Denys, Jerzy Ksawery Kazimiera Ambroziak, Jan Proskura, Marianna Antoni Marek Trzonek, zmarli z rodzin Denysów, Sicińskich, Bednarków i Lorentowiczów.

godz. 17.30 Władysław Mozer - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez żonę, dzieci i wnuczęta.

ŚRODA – 1.05.2024

godz. 7.00 – Zofia Zenon Garnysz, zmarli ich rodzice i rodzeństwo, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 17.00 – Zofia Mieczysław Jadwiga Jędrzejczyk, Władysława (k.) Władysław Zając, Jarosław Pacześ, Janusz Kaczmarek, Stanisław Abramowicz, zmarli z rodzin Jędrzejczyków i Stawianych, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 17.30 – Grzegorz Pędziwiatr - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez Irenę Dzbik z rodziną oraz Jolantę z córkami.

CZWARTEK – 2.05.2024

godz. 7.00 – † Jadwiga Walerian Irena Zygmunt Jaszczura, Grzegorz Opólski, Władysława (k.) Stanisław Grebasz, Jarosław Piasecki, Krystyna Krzyżanowska, Janina Różycka.

godz. 17.00 – Zygmunt Stanisława (k.) Jan Bronisława (k.) Jan Kotkowscy, Otylia Stanisław Joanna Stanisław Zofia Wójt, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 17.30 – Grzegorz Pędziwiatr - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez wujka Kazimierza Guca z żoną i rodziną.

PIĄTEK – 3.05.2024

godz. 7.30 – Anna Wieczorek (4. rocznica śmierci), Szymon Podsiadło (4. rocznica śmierci), ich zmarli rodzice i teściowie, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 9.30 – Msza św. dziękczynna z racji 21. rocznicy urodzin Dominiki, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, Królowej Polski, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatki, Jej rodziców i siostry.

godz. 11.30 – Anna Błoch, zmarli z rodzin Kucharskich, Sienkiewiczów i Springerów, Jerzy Wołowicz.

godz. 17.00 – Zenon Zofia Florian Drożdż, Bożena Gabriel Jaszczuk, Elżbieta Henryk Sławomir Zielińscy, zmarli z rodzin Lauków i Drożdżów.

SOBOTA – 4.05.2024

godz. 7.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy własne i całego świata.

godz. 17.00 – Msza św. dziękczynna z racji 50. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Barbary i Antoniego Szymańskich,  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy - naszej Patronki, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatów oraz Ich rodziny.

NIEDZIELA – 5.05.2024

godz. 7.30 – † Józefa (k.) /16. rocznica śmierci/ Franciszek Pyłka, Piotr Andrzej Anna Janina Jerzy Brzezińscy, Henryk Matuszewski (5. rocznica śmierci), zmarli jego rodzice i teściowie.

godz. 9.30 Stanisława (k.) Stanisław Sójka, Stanisław Stańdo, Helena Stańdo.

godz. 11.30 – Anna Lucyna Stanisław Andrzej Krzysztof Banach, Anna Marian Balcerzyk.

godz. 17.00 – Andrzej (23. rocznica śmierci) Daniela (k.) Stanisław Grzegorz Piękoś, Marianna Franciszek Kaniorscy, Radosław Sochacki, Stanisława (k.) Wacław Margas, Anna Piasta.

Intencje na dany tydzień wyświetlane są od poniedziałku. Aby przeczytać intencje należy kliknąć w prostokąt.