XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA „B”

13 października 2024 roku

1. Dziś, 13.10, wyjątkowo o godz. 1615, odbędzie się wewnątrz kościoła ostatnia w tym roku Procesja Fatimska, połączona z nabożeństwem różańcowym.
  2. Również dziś, 13.10, przeżywamy XXIV Dzień Papieski. Przy wyjściu ze świątyni można złożyć ofiarę do puszki na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  3. We wtorek, 15.10, przeżywamy Dzień Dziecka Utraconego.
  4. W środę, 16.10, wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
  5. W czwartek, 17.10, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  6. W piątek, 18.10, z racji święta Świętego Łukasza, Ewangelisty, Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia.
  7. Różaniec każdego dnia odmawiamy od godz. 1630. We wtorki, nabożeństwo różańcowe prowadzą dzieci. Z uwagi na godzinę nabożeństwa, kancelaria parafialna w październiku czynna jest od poniedziałku do piątku,   w godzinach 15451630.
  8. poniedziałki, po mszy św. wieczornej, wspólnota Pieta zaprasza wszystkich chętnych na spotkania modlitewne.
  9. pierwszetrzecie czwartki miesiąca, wspólnota Galilea zaprasza wszystkich chętnych na spotkania formacyjno-modlitewne, które rozpoczynają się mszą św. wieczorną. Najbliższe spotkanie – 17 października.
  10. W niedzielę, 20.10, po mszy św. o godz. 1700, odbędzie się trzeci z czterech koncertów, z cyklu Musica Perpetua. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!
  1. Seminarium do sakramentu małżeństwa on-line (kurs przedmałżeński) dla narzeczonych i jeszcze nie zdecydowanych rozpoczęło się 7 października. Bliższe informacje na stronie: domalzenstwa.pl.
  2. Składam serdeczne podziękowanie Parafiance, chcącej zachować anonimowość, za ufundowanie elektrycznego świecznika wotywnego.
  3. Przy wyjściu z kościoła, przy biuletynach, znajdują się druki do wypisania wypominków. Wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej.
  4. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej.
  5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: Cezary Kacprzak, l. 74; Marian Misiak, l. 93. Wieczny odpoczynek…

„Bóg zapłać” za ofiary i każde dobro czynione dla naszej Parafii.

Niech NMP Nieustającej Pomocy ma w swojej opiece naszych Dobroczyńców!