XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA „B”

20 października 2024 roku

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym. Różaniec każdego dnia odmawiamy od godz. 1630. We wtorki, nabożeństwo różańcowe prowadzą dzieci. Z uwagi na godzinę nabożeństwa, kancelaria parafialna w październiku czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 15451630.
  2. We wtorek, 22.10, przypada wspomnienie świętego Jana Pawła II.
  3. W piątek, 25.10, od godz. 1545, w kaplicy, modlitwy do Matki Bożej, Królowej Pokoju z Medjugorje. Zapraszamy!
  4. poniedziałki, po mszy św. wieczornej, wspólnota Pieta zaprasza wszystkich chętnych na spotkania modlitewne.
  5. pierwszetrzecie czwartki miesiąca, wspólnota Galilea zaprasza wszystkich chętnych na spotkania formacyjno-modlitewne, które rozpoczynają się mszą św. wieczorną.
  6. Przy wyjściu z kościoła, przy biuletynach, znajdują się druki do wypisania wypominków. Wypominki są przyjmowane w kancelarii parafialnej oraz zakrystii.
  7. Dziękujemy Panu Jarosławowi Sajdudzie za regularne dostawy kory oraz podarowanie jej części. To Wasze zaangażowanie, Drodzy, na tak wielu odcinkach prac przy zieleni wokół naszej świątyni, przybliża nas już do zakończenia kolejnego etapu tego przedsięwzięcia. Dziękujemy Państwu Grochowskim za wykonanie i ufundowanie okna na klatce schodowej plebanii. Składamy również podziękowanie Przedsiębiorstwu Usługowemu „KLON-POL” P.U. Janusz Klonowski z Andrespola za montaż relikwiariów na ścianach  przy prezbiterium.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: Robert Wiosna, l. 48. Wieczny odpoczynek…

„Bóg zapłać” za ofiary i każde dobro czynione dla naszej Parafii.

Niech NMP Nieustającej Pomocy ma w swojej opiece naszych Dobroczyńców!