21 czerwca 2026 r., w niedzielę, obchodziliśmy Odpust Parafialny ku czci Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. Sumie odpustowej o godz. 11:30 przewodniczył J.E. Ksiądz Biskup Zbigniew Wołkowicz. Koncelebrowali również Ksiądz Tomasz Liszewski – rektor WSD w Łodzi oraz Ksiądz Proboszcz. Po uroczystej Mszy Świętej i Procesji Eucharystycznej, na placu kościelnym, odbył się festyn parafialny.
Były: ciepła zupa, bigos, domowe ciasta, wata cukrowa, balony, dmuchańce, strefa zabaw z animatorami dla dzieci „Kraina Gagatka”, malowanie twarzy, pojazd Ochotniczej Straży Pożarnej z Andrespola. Swoje stoisko miała również Gminna Przychodnia Zdrowia z Andrespola, gdzie można było zmierzyć poziom cukru w krwi, ciśnienie krwi i zasięgnąć porad medycznych. Swoje rękodzieło prezentowali przedstawiciele Domu Pomocy Społecznej w Wiśniowej Górze oraz Warsztat Terapii Zajęciowej „Wisienka” z Wiśniowej Góry. Pyszne miody można było nabyć na stoisku Rejonowego Związku Pszczelarskiego z Andrespola. Były też piękne kwiaty doniczkowe.
Podczas festynu wystąpiła nasza schola dziecięca oraz zespół muzyczny, a wszystkich zachęcał do zabawy i rozśmieszał Pan Dariusz, wodzirej.
Każda nabyta cegiełka jest przeznaczona na modernizację ogrzewania w naszym kościele i wiązała się ze skromnym upominkiem, a następnie odbyło się losowanie nagród pocieszenia i nagród głównych. Były ciśnieniomierze, elektroniczne termometry i karty podarunkowe na różne wizyty lekarskie ufundowane przez Gminną Przychodnię Zdrowia z Andrespola, 2 rowery oraz bon upominkowy na zakupy w Porcie Łódź, ufundowany przez Firmę KLON-POL.