Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
w Andrespolu

Intencje 15.10.2023

NIEDZIELA – 15.10.2023

godz. 730 Stanisława (k.) /1. rocznica śmierci/ Jan Waldemar Malinowscy, Irena Tomasz Kalicińscy.

godz. 930 Msza św. dziękczynna z racji 35. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Jolanty i Dariusza Filipczaków, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatów oraz Ich rodziny.

godz. 930 Msza św. dziękczynna w intencji Apostolstwa Modlitwy Żywego Różańca p.w. Matki Bożej Częstochowskiej z Wiśniowej Góry, z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego dla żyjących i Ich rodzin, a dla zmarłych – o dar życia wiecznego.

godz. 1130 Msza św. dziękczynna z racji 55. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Marianny i Władysława Pytel, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i wszelkie potrzebne dary na dalsze lata życia Jubilatów oraz Ich rodziny.

godz. 1700 Paweł Ratajczyk (2. rocznica śmierci) – msza św. zamówiona przez żonę, dzieci, mamę i siostrę.