Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
w Andrespolu

Intencje 16.05.2024

CZWARTEK – 16.05.2024

godz. 7.00 – Msza św. dziękczynna z racji kolejnej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Marty i Dominika,  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy – naszej Patronki, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatów, Ich dzieci oraz wszystkich bliskich.

godz. 17.00 – Msza św. dziękczynna w intencji Apostolstwa Modlitwy Żywego Różańca Bedoń – Andrespol,          z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy – naszej Patronki, łaskę zdrowia oraz potrzebne dary Ducha Świętego dla Członkiń i ich rodzin; msza św. w intencji zmarłych w czyśćcu cierpiących.

godz. 17.30 – Krystyna Teodor Andrzej Kaźmierczak, zmarli w czyśćcu cierpiący.