Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
w Andrespolu

Intencje 22.10.2023

NIEDZIELA – 22.10.2023

godz. 730 Stanisław Tarnowski (15. rocznica śmierci), zmarli z rodzin Tarnowskich i Glinków.

godz. 930 Helena Jarzębowska – msza św. zamówiona przez rodzinę i uczestników pogrzebu.

godz. 1130 Msza św. dziękczynna z racji 50. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Anny i Kazimierza Morawskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i wszelkie potrzebne dary na dalsze lata życia Jubilatów oraz Ich rodziny.

godz. 1130 Msza św. dziękczynna z racji 45. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Haliny i Jana, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i wszelkie potrzebne dary na dalsze lata życia Jubilatów, Ich dzieci i wnuków oraz całej rodziny.

godz. 1700 Msza św. dziękczynna w intencji Apostolstwa Modlitwy Żywego Różańca p.w. św. Jana Pawła II, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego dla żyjących i Ich rodzin, a dla zmarłych – o dar życia wiecznego.