Intencje 23.06.2024

NIEDZIELA – 23.06.2024

godz. 7.30 – † Janina Józef Stefan Pach, Anna Gładysz, Henryk Wilk, Stanisław Ostanek, zmarli dziadkowie, zmarli z rodzin Pachów, Jarzynów, Wilków i Krawczyków, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 9.30 Natalia Grażyna Eugeniusz Piotr Jerzy Jan Pikala, Marek Wojciechowski, Stanisława (k.) Krzysztof Szymkowscy, Marian Kazimierz Jardziak.

godz. 11.30 – Msza św. w intencji Parafian – ODPUST PARAFIALNY.

godz. 11.30 – Zbigniew (21. rocznica śmierci) Eugenia Stanisław Roman oraz zmarli z ich rodzin.

godz. 17.00 – Msza św. dziękczynna z racji 50. rocznicy urodzin Sylwii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy – naszej Patronki, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatki oraz Jej rodziny; msza św. w intencji ś.p. Ewy Trzcińskiej.