Intencje 25.02.2024

NIEDZIELA – 25.02.2024

godz. 7.30 – † Kazimierz (25. rocznica śmierci) Marian Zygmunt Marianna Jardziak, Helena Michał Krysztofiak, Danuta Kazimierz Andrzej Surowiec, Marianna Oleksy Rubiec, Wiesław Nowak.

godz. 9.30 – Mieczysław (19. rocznica śmierci) Anna Felicja Kazimierz Turbińscy, Zofia Antoni Bartos, Janina Kłysz, Aurelia Konieczniak.

godz. 11.30 – Msza św. dziękczynna z racji 40. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Bożeny i Macieja Zawadów oraz 85. rocznicy urodzin Krystyny Zawady, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy – naszej Patronki, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatów, Ich dzieci oraz całej rodziny.

godz. 17.00 – Stanisław Kwiatkowski (10. rocznica śmierci), zmarli z rodzin Kwiatkowskich, Mikinków, Murasów i Wachów.