Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
w Andrespolu

Intencje 26.10.2023

CZWARTEK – 26.10.2023

godz. 700 Msza św. w intencji błagalnej, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej – Uzdrowienia Chorych, łaskę zdrowia oraz wszelkie potrzebne dary dla Laili Marii – msza św. zamówiona przez babcię.

godz. 1700 Msza św. dziękczynna z racji 6. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Patrycji i Michała Woźniaków oraz 5. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Justyny i Marcina Kaczubów,  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatów oraz Ich dzieci.

godz. 1800 Anna Sapała (20. rocznica śmierci), Kinga Cecylia Stanisław Sapała, Krystyna Stanisław Sysa, Janina Kazimierz Kępka, zmarli z rodziny Adamków.