Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
w Andrespolu

Intencje 30.06.2024

NIEDZIELA – 30.06.2024

godz. 7.30 – † Janusz Samczewski, Marianna Zygmunt Bogumił Samczewscy, Marta Siwik.

godz. 9.30 Jan Zofia Władysław Wiesław Baran, Julianna Jan Henryk Jan Henryka (k.) Kaniorscy, Kazimierz Kotlicki, Grzegorz Jantczak, Krystyna Władysław Rutkowscy, zmarli z rodzin Kaniorskich, Baranów, Turków i Drożdżów.

godz. 11.30 – Msza św. dziękczynna z racji 50. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa  Krystyny i Tadeusza Bejger, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy – naszej Patronki, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatów oraz Ich rodziny.

godz. 11.30 – Zbigniew Szpetmański – msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez żonę.

godz. 17.00 – Teresa Jach (1. rocznica śmierci), Anna Jan Łascy, Lucyna Stanisław Matuszczak.