Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
w Andrespolu

Intencje 5.11.2023

NIEDZIELA – 5.11.2023 (WIZYTACJA KANONICZNA)

godz. 730 Kamil Krygier – msza św. zamówiona przez rodzinę i uczestników pogrzebu.

godz. 930 Msza św. dziękczynna z racji 80. rocznicy urodzin Janiny Lauk, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i wszelkie potrzebne dary na dalsze lata życia Jubilatki oraz Jej rodziny.

godz. 1130 Władysław Piasta (9. rocznica śmierci), zmarli z rodzin Piastów, Sołdanów i Łabędzkich, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 1700 Aleksandra (k.) (1. rocznica śmierci) Szczepan (14. rocznica śmierci) Matczak, Marian Wojciechowski (17. rocznica śmierci), jego zmarli rodzice i rodzeństwo, zmarli z rodzin Matczaków, Wojciechowskich, Wróblewskich, Opackich, Sochackich, Skwarków, Więcławów i Sabelów.