Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
w Andrespolu

Intencje 7.07.2024

NIEDZIELA – 7.07.2024

godz. 7.30 – † Sławomir Dymkowski, zmarli z rodzin Dymkowskich i Piechotów, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 9.30 Msza św. dziękczynna z racji kolejnej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Dominika i Marii Biesagów,   z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy – naszej Patronki, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego dla Jubilatów, Ich córeczki Zosi, a także dla Dominika z okazji Dnia Urodzin i zbliżającego się Dnia Imienin.

godz. 11.30 – Marian Wojciechowski, jego zmarli rodzice i rodzeństwo, Szczepan Aleksandra (k.) Matczak, zmarli z rodzin Matczaków, Wojciechowskich, Wróblewskich, Więcławów, Sochackich, Opackich, Skwarków i Sabelów, zmarli w czyśćcu cierpiący.