Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
w Andrespolu

Intencje 8.10.2023

NIEDZIELA – 8.10.2023

godz. 730 Msza św. dziękczynna w intencji Apostolstwa Modlitwy Żywego Różańca p.w. Matki Bożej Różańcowej z Andrespola, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy,   łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego dla Koła Żywego Różańca i Ich rodzin.

godz. 930 Alicja Margas, zmarli z rodzin Klimów, Jędryków, Margasów i Kępków, zmarli w czyśćcu cierpiący.

godz. 1130 Msza św. dziękczynna z racji 25. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Agnieszki i Marka Mielnickich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego na dalsze lata życia Jubilatów oraz Ich rodziny.

godz. 1130

godz. 1700 Marek Marianna Wacław Woźni, Rozalia Stefan Stanisław Agnieszka Turek, zmarli babcie i dziadkowie.