Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
w Andrespolu

Intencje 25.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12.2023 (B O Ż E   N A R O D Z E N I E)

godz. 000 – PASTERKA

godz. 930 Msza św. dziękczynna w 2. rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego dla Walentynki oraz Jej rodziny, a także msza św. w intencji zmarłych: Aleksandra i Walentyny Kozaków.

godz. 1130 Msza św. dziękczynna z racji 50. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Heleny i Jerzego Maliszewskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, łaskę zdrowia i wszelkie potrzebne dary na dalsze lata życia Jubilatów oraz całej Ich rodziny.

godz. 1300 Msza św. dziękczynna z racji 63. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Heleny i Józefa Gabryjołków oraz 28. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Joanny i Arkadiusza Wilczków,  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, łaskę zdrowia i wypełnienie się woli Bożej w życiu Jubilatów oraz Ich córek: Zuzanny, Wiktorii i Gabrieli.